Milén Eduard (Frýdštejn 1891 - 1976 Brno)
Kytice ve váze, signováno vpravo dole E. Milén, olej/sololit, 85 x 53,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |